سارقین بانک ملی تنکابن دستگیر شدند

[ad_1]

دادستان شهرستان تنکابن: سارقان هفته گذشته بانک ملی که پنجشنبه شب از طریق سوراخ کردن دیوار بانک موفق به سرقت ۲۴۹ میلیون تومان شده بودند، دستگیر شده و صبح امروز پس از بازسازی صحنه جرم در محل وقوع، برای سیر مراحل قضایی تحویل دادگستری شهرستان شدند.

به گزارش تنکا نیوز، دادستان شهرستان تنکابن صبح امروز طی گفتگویی اظهار کرد: سارقان هفته گذشته بانک ملی که پنجشنبه شب از طریق سوراخ کردن دیوار بانک موفق به سرقت ۲۴۹ میلیون تومان شده بودند، دستگیر شده و صبح امروز پس از بازسازی صحنه جرم در محل وقوع، برای سیر مراحل قضایی تحویل دادگستری شهرستان شدند.‌‌‌‌‌
نبی محسنی بندپی خاطرنشان کرد: این سارقان سه نفر بودند که نفر اول، سه روز قبل در منطقه ارسباران دستگیر و نفرات دوم و سوم نیز روز چهارشنبه در گرگان شناسایی و دستگیر شدند.
وی در ادامه از بیان نحوه دستگیری سارقان خودداری کرده و گفت: نحوه شناسایی و دستگیری سارقان باید سری بماند تا سارقان راه های شناسایی را برای پلیس مسدود نکنند.
این مسئول در پایان با ابراز خوشحالی از دستگیری سارقان، به مبلغ سرقت شده اشاره کرد و تصریح کرد: از مبلغ ۲۴۹ میلیون تومان، ۲۰۸ میلیون از آن هنگام دستگیری آنان کشف شد که جا دارد از زحمات نیروی انتظامی شهرستان تقدیر کنم.

 

photo_2016-07-09_14-40-16.

photo_2016-07-09_14-40-21

photo_2016-07-09_14-40-10

125

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *